×
SME نیوز

پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران « SME نیوز »


 • نخستین کارخانه تولید موتورسیکلت‌ برقی کشور در اصفهان افتتاح شد بیشتر

 • برگزاري اولين دوره آموزشي پروژه ملي Ispx به صورت ويديو كنفرانس در سازمان صنايع كوچك بیشتر

 • دومين جلسه كميته تخصصي ايمني وزارت صمت در سازمان صنايع كوچك برگزار شد بیشتر

 • کارآفرینان، سربازان و افسران خط مقدم تولید و اشتغال کشور هستند بیشتر

 • بیش از ۷۵ درصد از واحدهای صنعتی کشور تحت پوشش شبکه تصفیه خانه فاضلاب قرار دارد بیشتر

 • لزوم توجه به توسعه شهرک های تخصصی و خصوصی بیشتر

 • 365 فعالیت فناورانه در کشور شناسایی شده است/ در 3 سال آينده بايد 2 هزار استارت‌آپ در نواحي و شهرك‌هاي صنعتي مستقر شود بیشتر

 • برپایی یازدهمین نمایشگاه سنگ ایران در نیم ور محلات با حضور معاون سازمان صنایع کوچک بیشتر

 • از پرداخت تسهيلات روستايي با درصد پايين تا تدوين بسته حمايتي براي واحدهاي توليدي سيل زده استان مازندران بیشتر

 • بازدید دکتر نجفی به همراه وزیر صمت از صنایع و مناطق سيل زده استان مازندران بیشتر

از پرداخت تسهيلات روستايي با درصد پايين تا تدوين بسته حمايتي براي واحدهاي توليدي سيل زده استان مازندران

معاون وزير صمت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران گفت: به واحدهاي توليدي سيل زده استان مازندران كه در جوار روستاها قرار دارند و دچار خسارت شده اند، تسهيلات روستايي با درصد پايين پرداخت مي شود.


دكتر صادق نجفی مطرح كرد:خلأ مسیریاب برای پول صنعتی

این روزها تعداد جوازهای صادره یکی از بهانه‌های متولیان صنعتی برای نشان دادن وضعیت مناسب بخش صنعت است؛ اما سوالی که در این میان مطرح می‌شود این است که این آمار تا چه میزان می‌تواند نشان‌دهنده روند مثبت بخش صنعت باشد.در همين رابطه بخش نخست مصاحيه دكتر صادق نجفي« مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران» را با روزنامه دنياي اقتصاد با هم مي خوانيم.


اختصاص ۲۰۰ میلیارد تومان برای توسعه فعالیت های صاحبان صنایع

معاون وزیر صمت با اشاره به اینکه ۲بسته پیشنهادی برای توسعه فعالیت های تولیدی به صاحبان صنایع ارائه می شود گفت: ۲۰۰ میلیارد تومان برای توسعه فعالیت های تولیدی اختصاص پیدا کرده است.


با هماهنگي دستگاه قضايي واحدهاي توليدي پلمپ شده را در سراسر كشور احصا كرديم/ در برخي استانها تا 4 واحد تعطيل دوباره راه اندازي شد

معاون وزير صمت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ایران با اشاره به توافق‌هاي انجام شده با دستگاه قضايي در جهت حمايت از واحدهاي توليدي كوچك و متوسط، بيان كرد: واحدهاي توليدي كه توسط دستگاه قضايي پلمپ شده بود را در سراسر كشور احصا كرديم و در برخي استان‌ها با هماهنگي‌هاي به عمل آمده تا 4 واحد از اين واحدها نيز مجدداً راه اندازي شده اند.


بسته حمایتی جدید وزارت صمت برای واحدهای تولیدی/ جرایم کارآفرینان در اقساط ۶۰ ماهه دریافت می‌شود

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران با اشاره به بسته حمایتی جدید وزارت صنعت، معدن و تجارت برای واحدهای تولیدی گفت: خرده شهرک‌ها ۸۰ درصد جرائمی که کارآفرین‌ها داشتند یا با رقم کمتری دریافت و یا با اقساط بلندمدت ۶۰ ماهه دریافت کنند.اختیار کنترل معاملات مواد اولیه به استان ها واگذار می شود

معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شرکت شهرک های صنعتی ایران با اشاره به مشکل واحدهای تولیدی برای تامین مواد اولیه پلیمری و شیمیایی گفت: اختیار کنترل معاملات مواد اولیه پتروشیمی دربازار بورس اوراق بهادار تهران به استان ها واگذار می شود.


بازگشت 18 واحد صنعتی با اشتغالزایی ۲۱۰ نفر به چرخه توليد در شهرک صنعتی زلزله زده سرپل‌ذهاب

معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: تاکنون ۱۸ واحد صنعتی با اشتغالزایی ۲۱۰ نفری با اولویت واحدهای صنعتی تولیدکننده مصالح ساختمانی در شهرک صنعتی سرپل‌ذهاب به چرخه تولید بازگشته‌اند.


بيانيه مديرعامل سازمان صنايع كوچك بمناسبت روز ايمني و آتش نشاني

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران با توجه به نامگذاري روز هفتم مهرماه به عنوان روز ايمني و آتش نشاني ، ضمن تبريك اين روز به فعالان حوزه ايمني و آتشنشانان كشور، بيانيه اي صادر كرد.


پیام تسلیت دکتر نجفی به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم/ کُلُّ یَومٍ عاشورا

«دکتر صادق نجفی» معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم و ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) پیام تسلیتی صادر کرد.تلاش كارمندان روشناي اميد دولت است

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي در پیامی، هفته دولت و روز کارمند را به تمامی کاركنان دستگاه ها به‌ويژه سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران تبریک گفت.


فداكارانه همدلی و هم افزایی را به منصه ظهور برسانيم

مدیرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسیدن عید قربان پیام تبریکی صادر کرد.


تقدير مديرعامل ايرنا از مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران

سيد ضيا هاشمي"مديرعامل خبرگزاري جمهوري اسلامي ايران (ايرنا)" با ارسال پيامي از توجه دكتر صادق نجفي "مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران" به روز خبرنگار، سپاسگزاري كرد.


نخستین کارخانه تولید موتورسیکلت‌ برقی کشور در اصفهان افتتاح شد

با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران نخستین خط تولید و شماره‌گذاری انبوه موتورسیکلت‌های برقی کشور در شهرک صنعتی رنگسازان شهرستان شهرضا به بهره‌برداری رسید.


برگزاري اولين دوره آموزشي پروژه ملي Ispx به صورت ويديو كنفرانس در سازمان صنايع كوچك

اولين دوره آموزشي پروژه ملي توسعه نظام مبادلات پيمانكاري فرعي ايران (Ispx) سه شنبه به صورت ويديوكنفرانس و به صورت مشترك براي نمايندگان SPX اتاق هاي بازرگاني منتخب كشور و نمايندگان و عاملين استاني سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران از صبح امروز سه شنبه راس ساعت 8:30 آغاز و تا ساعت 12:00 امروز ادامه دارد.


دومين جلسه كميته تخصصي ايمني وزارت صمت در سازمان صنايع كوچك برگزار شد

دومين جلسه كميته تخصصي ايمني وزارت صنعت، معدن و تجارت با محوريت بررسي رئوس و شاخص هاي ارزيابي سازمانهاي وابسته در حوزه فعاليت‌هاي HSEE در سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران برگزار شد.بیش از ۷۵ درصد از واحدهای صنعتی کشور تحت پوشش شبکه تصفیه خانه فاضلاب قرار دارد

مدیر ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی (HSEE) سازمان صنایع کوچک و شرکت شهرکهای صنعتی ایران به همراه مديران عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان های اصفهان و مرکزی از طرح نمونه کشوری بهینه سازی و برگشت پساب صنعتی شرکت زیست فرآورده سپاهان به چرخه تولید و همچنین طرح انتقال پساب تصفیه خانه شهرک صنعتی علویجه جهت مصارف فضای سبز این شهرک بازدید کردند.


لزوم توجه به توسعه شهرک های تخصصی و خصوصی

معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران بر لزوم توجه به توسعه شهرک های صنعتی تخصصی و غیردولتی تاکید کرد.


365 فعالیت فناورانه در کشور شناسایی شده است/ در 3 سال آينده بايد 2 هزار استارت‌آپ در نواحي و شهرك‌هاي صنعتي مستقر شود

معاون وزير صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ايران گفت: 365 فعالیت فناورانه که می تواند منشا تحول در کشور باشد، شناسایی شده است و در 3 سال آينده بايد 2 هزار استارت آپ در نواحي و شهرك‌هاي صنعتي مستقر شود.آمار بازدید

 • بازديدکنندگان آنلاين : 18

 • بازديد کنندگان اين صفحه : 2668

 • بازديدکنندگان امروز : 10716

 • کل بازديدکنندگان : 1930899


shoaresale1397.png

تماس با ما

آدرس: تهران ـ خیابان ولی عصر - بالاتر از میدان ونک - خیابان شهید خدامی خیابان نیروی انتظامی ـ پلاک 10

پست الكترونيك: pr@isipo.ir

کد پستی: 1994768351

تلفن: 88770854-021

فکس: 88774035-021

SME نیوز

تمامی حقوق سایت برای " سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران" محفوظ است.