×
SME نیوز

پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران (SME نیوز)


صفحه اصلي
درباره ما
خانه
همه عناوين
اخبار ملي
اخبار استاني
چند رسانه‌ای
تماس با ما
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

در جريان بازديد معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از آخرین وضعیت اجراي پروژه عنوان شد:

پروژه احداث راه دسترسی دوم شهرک صنعتی شمس آباد به‌زودي بهره برداري مي‌شود/ گام مهم و عملی دولت سيزدهم برای رفع دغدغه و تسهیل رفت و آمد جامعه كارگري و توليدي

فتحعلی محمدزاده در جريان بازدید از آخرین وضعیت پروژه درحال احداث راه دسترسی دوم شهرک صنعتی شمس آباد گفت: با توجه به این‌که توسعه اين شهرک صنعتی در سنوات گذشته موجب افزایش حجم ترافیک ورودی این شهرک شده است، طرح احداث راه دسترسی دوم، نیازسنجی‌ و در اولویت احداث قرار گرفت.

معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از پروژه احداث راه دسترسی دوم شهرک صنعتی شمس آباد بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، فتحعلي محمدزاده روز شنبه در جريان سفر به جنوب استان تهران، از آخرین وضعیت پروژه درحال احداث راه دسترسی دوم شهرک صنعتی شمس آباد بازدید کرد.

عمليات اجرايي پروژه احداث راه دسترسی دوم شهرک صنعتی شمس آباد در مرداد سال 1398 با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت آغاز شد و با اعتباري بالغ بر ۲۰0 میلیارد ريال قرار بود در بهمن همان سال به بهره برداري برسد.

هدف از اجرای این پروژه، تسهیل دسترسی به شهرک صنعتی شمس آباد است كه با راه اندازی این مسیر، حدود ۳۰ تا ۴۰ دقیقه در وقت کارگران و صنعتگران برای ورود و خروج به این منطقه صرفه جویی خواهد شد.

سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و 31 شرکت استانی تابعه آن برای تسهیل فضاي كسب و كار و رفع موانع توليد سرمایه گذاران و فعالان اقتصادي در شهرک‌ها و نواحی صنعتی كشور، تأمين و تکمیل زیرساخت‌های توليدي لازم را به‌عنوان یک اولویت مهم همواره در دستور کار خود دارد.

انجام مراحل پایانی اجرای پروژه راه دسترسی دوم شهرک صنعتی شمس آباد
معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در جريان بازدید از آخرین وضعیت پروژه درحال احداث راه دسترسی دوم شهرک صنعتی شمس آباد گفت: با توجه به این‌که توسعه اين شهرک صنعتی در سنوات گذشته موجب افزایش حجم ترافیک ورودی این شهرک شده است، طرح احداث راه دسترسی دوم، نیازسنجی‌ و در اولویت احداث قرار گرفت.

فتحعلی محمدزاده افزود: این پروژه تا به امروز با پیگیری‌های مستمر شرکت شهرک‌های صنعتی تهران و حمایت‌های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران برای رفع مشکلات موجود، هماهنگی و هم‌افزایی با دستگاه‌های ذیربط از جمله پلیس راهور، اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، شرکت توزیع نیروی برق استان تهران و ... با جدیت دنبال شده است.

وی اضافه کرد: خوشبختانه امروز شاهد انجام مراحل پایانی اجرای این طرح هستیم تا در دولت سيزدهم، گام مهم و عملی برای رفع دغدغه و تسهیل رفت و آمد جامعه كارگري و توليدي شهرک صنعتی شمس آباد برداشته شود.

سهيل رستگارپور، معاون فنی شرکت شهرک‌های صنعتی تهران نيز در این بازدید گزارشی از مجموعه اقدامات و هماهنگی‌های به‌عمل آمده با دستگاه‌های اجرایی مرتبط برای آماده سازی زیرساخت‌های لازم این طرح راهبردی را ارائه نمود.

شهرك صنعتي شمس آباد دارای دو هزار و 951 هکتار مساحت است که يك هزار و 531 هکتار آن زمین صنعتی و دو هزار و 378 هکتار آن دارای سند تفکیکی است.

این شهرک صنعتی از امکانات زیربنایی آب، برق، گاز، تلفن و تصفیه خانه فاضلاب برخوردار است و دو هزار و 619 قرارداد حق انتفاع و بهره برداری با سرمایه گذاران به مساحت يك هزار و 308 هکتار در آن منعقد شده است.

يك هزار و 924 واحد تولیدی به بهره برداری رسیده در این شهرک صنعتی نیز با سرمایه گذاری 67 هزار و 103 میلیارد ریال برای 37 هزار و 316 نفر فرصت شغلی فراهم کرده‌اند.

در شهرك صنعتی شمس آباد همچنین تا پيش از اين 202 واحد كارگاهي تكميل، 199 واحد واگذار و 163 واحد با اشتغالزايي براي 209 نفر به بهره برداري رسيده است.

در اين شهرك صنعتی يك مركز خدمات فناوري و كسب و كار نيز درحال ارائه خدمات مشاوره به واحدهاي صنعتي و توليدي مي‌باشد.

تاريخ: 1401/03/28  | ساعت: ١٨:٠٠ | شناسه: ١٧٩٦٦ | تعداد نمايش: 249


خروج
آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 9

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 1084096

  • بازديدکنندگان امروز : 4395

  • کل بازديدکنندگان : 17300124


shoaresal-1400-2-min.jpg

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان عطار، خیابان نیروی انتظامی، پلاک 10

پست الكترونيك: info@isipo.ir

کد پستی: 1994768351

تلفن: 88770854-021

فکس: 88774035-021

SME نیوز

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران می‌باشد