×
SME نیوز

پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران (SME نیوز)


صفحه اصلي
درباره ما
خانه
همه عناوين
اخبار ملي
اخبار استاني
چند رسانه‌ای
تماس با ما
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

عضو هيأت مديره و معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران اعلام كرد:

امسال ۱۵۰۰ بنگاه کوچک و متوسط بازفعال ‌سازی می‌شود

اصغر مصاحب‌ اظهار داشت: مطابق برنامه‌ریزی انجام شده، یک هزار و ۲۰۰ واحد از این بنگاه‌ها در داخل شهرك‌ها و نواحي صنعتي و ۳۰۰ واحد دیگر نيز با نظارت این سازمان، اما توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت استان‌ها بازفعال ‌سازی می‌شوند.

عضو هيأت مديره و معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از برنامه‌ریزی برای بازفعال سازی یک هزار و ۵۰۰ بنگاه کوچک و متوسط غیرفعال در سال 1399 خبر داد.
 
به گزارش روابط عمومي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران، اصغر مصاحب‌ با اعلام اين خبر در گفت‌وگو با خبرگزاري ایرنا اظهار داشت: مطابق برنامه‌ریزی انجام شده، یک هزار و ۲۰۰ واحد از این بنگاه‌ها در داخل شهرك‌ها و نواحي صنعتي و ۳۰۰ واحد دیگر نيز با نظارت این سازمان، اما توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت استان‌ها بازفعال ‌سازی می‌شوند.
 
وی افزود: عمده این واحدها با بهره‌گیری از خدمات کلینیک‌های صنعتی و خدمات مشاوره‌ای بازفعال خواهند شد.
 
عضو هيأت مديره و معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران اضافه كرد: بازفعال سازی ۸۸ رشته فعالیتی که بیش از سایر صنایع در شرکت شهرک‌های صنعتی استان‌ها فعال‌اند، مد نظر است.
 
به گفته مصاحب، برای سال 1398 بازفعال سازی یک هزار و ۳۳۴ واحد برنامه‌ریزی شده بود، اما با وجود افت محسوس فعالیت‌ها در یک ماه پایانی پارسال به دلیل شیوع ویروس کرونا، توانستیم به رقمی بیش از رقم برنامه‌ریزی شده یعنی يك هزار و ۴۴۴ واحد دست یابیم.
 
وی همچنین درخصوص ارتقاء صادرات بنگاه‌های کوچک و متوسط، از طرحی خبر داد که هفته گذشته در مجمع تشخیص مصلحت نظام ارائه شد که در آن قرار است از مشوق‌های صادراتی برای توسعه صادرات غیرنفتی کنسرسیوم‌های صادراتی، شرکت‌های مدیریت صادرات و شرکت‌های صادرات‌ گرا استفاده شود.
 
عضو هيأت مديره و معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران خاطرنشان کرد:‌ در سطح این سازمان بیش از يك هزار واحد تولیدی صادرات‌ گرا فعالیت دارند.

تاريخ: 1399/03/01  | ساعت: ١١:٥٠ | شناسه: ١٠٣٦١ | تعداد نمايش: 365


خروج
آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 8

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 386160

  • بازديدکنندگان امروز : 11797

  • کل بازديدکنندگان : 9554985


shoaresal1399-pr.jpg

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان عطار، خیابان نیروی انتظامی، پلاک 10

پست الكترونيك: info@isipo.ir

کد پستی: 1994768351

تلفن: 88770854-021

فکس: 88774035-021

SME نیوز

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران می‌باشد