×
SME نیوز

پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران (SME نیوز)


صفحه اصلي
درباره ما
خانه
همه عناوين
اخبار ملي
اخبار استاني
تماس با ما
چند رسانه‌ای
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

در نشست قرارگاه جهش تولید اعلام شد:

واگذاري زمین با تسهیلات ویژه و بیشترین مشوق‌ها در شهرک‌های صنعتی به سرمایه‌ گذاران صنعت لاستیک سنگین

در نشست قرارگاه جهش تولید كه روز شنبه با حضور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت و نمایندگان دستگاه‌های نظارتی عضو ستاد برگزار شد، مقرر شد به منظور تنظیم بازار لاستیک و تأمین نیاز بازار، گمرک جمهوری اسلامی ایران به فوریت نسبت به ترخیص موجودی لاستیک گمرکات اقدام نماید.

با تصميم قرارگاه جهش تولید، به سرمایه‌گذاران صنعت لاستیک سنگین، زمین با تسهیلات ویژه و بیشترین مشوق‌ها در شهرک‌های صنعتی واگذار مي‌شود.

به گزارش روابط عمومي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران، در نشست قرارگاه جهش تولید كه روز شنبه با حضور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت و نمایندگان دستگاه‌های نظارتی عضو ستاد برگزار شد، مقرر شد به منظور تنظیم بازار لاستیک و تأمین نیاز بازار، گمرک جمهوری اسلامی ایران به فوریت نسبت به ترخیص موجودی لاستیک گمرکات اقدام نماید.

همچنین در این نشست مقرر شد تا ارز مورد نیاز مواد اولیه تولید لاستیک تأمین شده و در عین حال برنامه‌ریزی ویژه‌ای برای جذب سرمایه‌ گذاران و‌ تولید کنندگان داخلی به منظور تولید لاستیک سنگین صورت گیرد.

وزارت صنعت، معدن و تجارت نيز در اين نشست از سرمایه گذاران متقاضی تولید لاستیک سنگین در کشور دعوت كرد علاوه بر دریافت زمین با تسهیلات ویژه و بیشترین مشوق‌ها در شهرک‌های صنعتی، از تسهیلات ریالی تبصره ۱۸ و تأمين منابع ارزی مورد نیاز برخوردار شوند.

همچنین در قرارگاه جهش تولید مصوب شد تا تولید کنندگان فعلی تایر سنگین با اجرای طرح‌های توسعه‌ای خود، در اولویت حمایت‌های ریالی و ارزی برای اجرای طرح‌های توسعه‌ای قرار گیرند.

تاريخ: 1399/05/11  | ساعت: ١٦:٠٧ | شناسه: ١١١٥٦ | تعداد نمايش: 241


خروج
آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 3

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 384802

  • بازديدکنندگان امروز : 170

  • کل بازديدکنندگان : 9512357


shoaresal1399-pr.jpg

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان عطار، خیابان نیروی انتظامی، پلاک 10

پست الكترونيك: info@isipo.ir

کد پستی: 1994768351

تلفن: 88770854-021

فکس: 88774035-021

SME نیوز

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران می‌باشد