×
SME نیوز

پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران (SME نیوز)


صفحه اصلي
درباره ما
خانه
همه عناوين
اخبار ملي
اخبار استاني
تماس با ما
چند رسانه‌ای
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در دیدار استاندار سیستان و بلوچستان اعلام کرد:

اعتبارات شهرک‌های صنعتی استان سیستان و بلوچستان دو برابر می‌‌شود

استاندار سیستان و بلوچستان در این دیدار گفت: درپی سیاست‌های کلان دولت در راستای توسعه سیستان و بلوچستان و اقبال سرمایه گذاران به این استان، تقویت شهرک‌های صنعتی به‌ویژه شهرک‌های تخصصی توسط بخش خصوصی نقش مهمی در سرمایه‌ گذاری و ایجاد اشتغال و تحقق اهداف و چشم انداز توسعه استان دارد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: اعتبارات شهرک‌های صنعتی استان سیستان و بلوچستان را نسبت به سال گذشته به میزان دو برابر افزایش می‌دهیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، محسن صالحی‌نیا روز چهارشنبه در دیدار استاندار، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی سیستان و بلوچستان در تهران اظهار داشت: توسعه شهرک‌های صنعتی در شهرهای جدید التأسیس استان سیستان و بلوچستان در اولویت برنامه‌های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران قرار دارد.

وی ضمن قدردانی از توجه و پیگیری‌های ویژه استاندار و حمایت از دستگاه‌های هم خانواده وزارت صنعت، معدن و تجارت در سیستان و بلوچستان، وعده داد به‌زودی برای بازدید و بررسی زمینه‌های توسعه صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی به این استان سفر نماید.

استاندار سیستان و بلوچستان نیز در این دیدار گفت: درپی سیاست‌های کلان دولت در راستای توسعه سیستان و بلوچستان و اقبال سرمایه گذاران به این استان، تقویت شهرک‌های صنعتی به‌ویژه شهرک‌های تخصصی توسط بخش خصوصی نقش مهمی در سرمایه‌ گذاری و ایجاد اشتغال و تحقق اهداف و چشم انداز توسعه استان دارد.

احمدعلی موهبتی افزود: در برخی شهرهای جدید التأسیس از جمله زرآباد، که در آینده نقش مهمی در توسعه این استان و منطقه ایفا خواهند کرد، باید مطالعه و مهندسی جامعی درخصوص ایجاد شهرک‌های صنعتی صورت پذیرد.

وی ضمن قدردانی از نگاه و توجه سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در ارتباط با تخصیص منابع، توسعه شهرک‌ها و نیز انتصاب مدیران استان، مشکلات شهرک‌های صنعتی استان به‌ویژه شهرک صنعتی کامبوزیا زاهدان و چابهار در تأمین زیرساخت برق با همکاری دستگاه‌های خدمات رسان را تشریح کرد که پس از بررسی، تصمیمات مورد نیاز اتخاذ شد.

در این نشست داود شهرکی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت و علیرضا راشکی، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سیستان و بلوچستان گزارش اقدامات انجام شده، پروژه‌های درحال اجرا و مسائل و مشکلات مربوطه را ارائه نمودند.

تاريخ: 1399/05/15  | ساعت: ١٧:٣٩ | شناسه: ١١٢١٠ | تعداد نمايش: 224


خروج
آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 3

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 384819

  • بازديدکنندگان امروز : 293

  • کل بازديدکنندگان : 9512480


shoaresal1399-pr.jpg

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان عطار، خیابان نیروی انتظامی، پلاک 10

پست الكترونيك: info@isipo.ir

کد پستی: 1994768351

تلفن: 88770854-021

فکس: 88774035-021

SME نیوز

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران می‌باشد