×
SME نیوز

پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران (SME نیوز)


صفحه اصلي
درباره ما
خانه
همه عناوين
اخبار ملي
اخبار استاني
چند رسانه‌ای
تماس با ما
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

بازديد معاون وزير صنعت، معدن و تجارت از نواحي‌ صنعتی ميانكنگي هيرمند و اديمي نيمروز

علي رسوليان روز ‌چهارشنبه در جريان سفر به استان سيستان و بلوچستان و با حضور در شهرستان‌هاي هيرمند و نيمروز، از امکانات زیربنایی، آخرین وضعیت زیرساخت‌ها و استقرار سرمايه گذاران در نواحي صنعتی ميانكنگي و اديمي بازدید کرد.

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت از نواحي‌ صنعتی ميانكنگي هيرمند و اديمي نيمروز بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، علي رسوليان روز ‌چهارشنبه در جريان سفر به استان سيستان و بلوچستان و با حضور در شهرستان‌هاي هيرمند و نيمروز، از امکانات زیربنایی، آخرین وضعیت زیرساخت‌ها و استقرار سرمايه گذاران در نواحي صنعتی ميانكنگي و اديمي بازدید کرد.

در این بازدیدها که با همراهی حبيب اله دهمرده ـ نماینده مردم زابل، زهك، هيرمند، نيمروز و هامون در مجلس شوراي اسلامي ـ انجام شد، توضیحات فنی و مسائل و مشکلات نگهداری زیرساخت‌های این نواحي صنعتي ارائه و تصمیمات لازم برای ارتقاء وضعيت كنوني آن‌ها و اداره بهتر این مناطق توسط شرکت‌هاي خدماتی مربوطه اتخاذ شد.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در ادامه از واحد توليدي "صنايع سنگ زاريس" در ناحيه صنعتی اديمي بازديد كرد.

رسوليان در اين بازدید، ضمن گفت‌وگو با مدیران و كارگران اين واحد صنعتي و توليدي، از نزدیک در جریان توانمندی‌ها، روند فعاليت و مهمترین مسائل و مشکلات آن‌ قرار گرفت و براي رفع موانع پيش روي فضاي كسب و كار و سرمايه گذاري در اين ناحيه صنعتي دستورات لازم را صادر كرد.

واحد صنعتي "صنايع سنگ زاريس" که با سرمایه ‌گذاری 300 میلیارد ریال در زمینی به مساحت 5 هزار مترمربع در ناحيه صنعتی اديمي احداث و به بهره برداری رسیده است، ظرفیت تولید 3 هزار تن انواع سنگ‌هاي تزئيني ساختماني در سال را دارد و براي 15 نفر فرصت شغلي فراهم كرده است.

رسوليان همچنین در ادامه از موقعیت جغرافیایی و جانمايي ايستگاه چاه ژرف سيستان براي تأمين آب پايدار شهرك‌ها و نواحي صنعتي پيراموني بازدید کرد.

در این بازدید نيز ضمن ارائه توضیحات فنی، مقرر شد به منظور اخذ موافقت اداره آب و فاضلاب و آغاز عمليات اجرايي حفاري و خطوط انتقال، پيگيري‌هاي لازم با جديت هرچه بيشتر انجام تا شركت شهرك‌هاي صنعتي در آینده نزدیک نسبت به بهره برداري و آب رساني در اين منطقه اقدام نمايد.

ناحيه صنعتی ميانكنگي دارای 50 هکتار مساحت است که 18 هکتار آن زمین صنعتی است.

این ناحيه صنعتی از امکانات زیربنایی آب، برق و تلفن برخوردار است و 9 قرارداد حق انتفاع و بهره برداری با سرمایه گذاران به مساحت 3 هکتار در آن منعقد شده است.

يك واحد تولیدی به بهره برداری رسیده در این ناحيه صنعتی نیز با سرمایه گذاری 8 میلیارد ریال برای 6 نفر فرصت شغلی فراهم کرده‌ است.

همچنين ناحيه صنعتی اديمي دارای 44 هکتار مساحت است که 14 هکتار آن زمین صنعتی است.

این ناحيه صنعتی از امکانات زیربنایی آب، برق و تلفن برخوردار است و 13 قرارداد حق انتفاع و بهره برداری با سرمایه گذاران به مساحت 5 هکتار در آن منعقد شده است.

4 واحد تولیدی به بهره برداری رسیده در این ناحيه صنعتی نیز با سرمایه گذاری 105 میلیارد ریال برای 42 نفر اشتغالزايی نموه‌اند.

معاون فني و مشاور و مدير حوزه مديرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، نماینده مردم زابل، زهك، هيرمند، نيمروز و هامون در مجلس شوراي اسلامي، سرپرست معاونت هماهنگي امور اقتصادي استانداري، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی و جمعي از مديران دستگاه‌هاي اجرايي استاني و شهرستاني، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران را در بازديد از نواحي‌ صنعتی ميانكنگي و اديمي همراهي مي‌كنند.

© گزارش تصويري

تاريخ: 1400/09/03  | ساعت: ١٢:٠٠ | شناسه: ١٥٧٥٥ | تعداد نمايش: 149


خروج
آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 12

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 771012

  • بازديدکنندگان امروز : 1384

  • کل بازديدکنندگان : 14825266


shoaresal-1400-2-min.jpg

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان عطار، خیابان نیروی انتظامی، پلاک 10

پست الكترونيك: info@isipo.ir

کد پستی: 1994768351

تلفن: 88770854-021

فکس: 88774035-021

SME نیوز

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران می‌باشد