×
SME نیوز

پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران (SME نیوز)


صفحه اصلي
درباره ما
خانه
همه عناوين
اخبار ملي
اخبار استاني
چند رسانه‌ای
تماس با ما
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در ديدار با مديران و كاركنان شرکت شهرک‌های صنعتی هرمزگان تأكيد كرد:

نگاه دولت سیزدهم، خدمت شايسته به مردم است/ پاسخگویی به مردم باید دقیق و شفاف باشد/ پذیرفته نیست که صنعتگر را درگیر فرآیند بروکراسی خارج از چارچوب کنیم

علی رسولیان روز پنج شنبه در ديدار با مديران و كاركنان شرکت شهرک‌های صنعتی هرمزگان با بیان این‌که پاسخگویی به مردم می‌بایست دقیق و شفاف باشد، گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت دولت و سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران نسبت به خدمتگزاری و پاسخگویی به مردم اهمیت بسیاری قائل است، چرا که موفقیت فعالان اقتصادی در هرمزگان به معنای موفقیت همه ماست.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت نگاه دولت سیزدهم را خدمت شايسته به مردم عنوان كرد و با اشاره به راه اندازی سامانه پاسخگویی اين وزارتخانه در استان‌ها گفت: دیدارهای مردمی تا کنون نتایج خوبی را به همراه داشته است.
 
به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، علی رسولیان روز پنج شنبه با بيان اين مطلب در ديدار با مديران و كاركنان شرکت شهرک‌های صنعتی هرمزگان با بیان این‌که پاسخگویی به مردم می‌بایست دقیق و شفاف باشد، افزود: وزارت صنعت، معدن و تجارت دولت و سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران نسبت به خدمتگزاری و پاسخگویی به مردم اهمیت بسیاری قائل است، چرا که موفقیت فعالان اقتصادی در هرمزگان به معنای موفقیت همه ماست.

وی صنعت هرمزگان را رو به رشد ارزیابی و اضافه کرد: وظیفه ما تأمین زیرساخت صنعتی در جهت رشد صنعت استان است و آمار و عملکردها نيز نشان از بهتر شدن وضعیت صنعت در هرمزگان دارد.

رئيس هيأت مديره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با تأکید بر اجرای کامل زیرساخت و خدمات در شهرک‌های صنعتی ادامه داد: پذیرفته نیست که صنعتگر را درگیر فرآیند بروکراسی خارج از چارچوب کنیم و می‌بایست امكانات زيربنايي مورد نياز تماماً از طریق شرکت استانی تأمین شود.

رسولیان با اشاره به این‌که در حوزه تأمين و ارتقاء زیرساخت‌های صنعتی در سطح كشور برنامه ریزی خوبی انجام شده است، بيان كرد: استان هرمزگان نيز عملکرد خوبی در این زمینه داشته است.

در این نشست، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی هرمزگان به ارائه گزارشی از عملکرد اين شرکت استانی و پیشنهاداتی براي بهبود فرآيند ارائه خدمات پرداخت.

در پایان نيز تعدادی از کارکنان شرکت شهرك‌هاي صنعتي هرمزگان به ارائه سئوالات و گفت‌وگو با معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت پرداختند.

پيش از اين نشست نيز مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از واحد امور متقاضيان و ميز خدمت شركت شهرك‌هاي صنعتي هرمزگان بازديد و با تعدادي از متقاضيان گفت‌وگو كرد.

معاون و نماينده ويژه وزير صنعت، معدن و تجارت روز چهارشنبه در مراسمی، سومين سامانه پاسخگويي وزارت صنعت، معدن و تجارت را در محل سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان افتتاح و سپس از طرح توسعه، مجتمع كارگاهي و دو واحد توليدي در شهرك‌هاي صنعتی گمبرون و شماره 1 و 2 بندر عباس بازدید کرد.

علي رسوليان روز پنج شنبه نیز در جريان سفر رئیس جمهور و جمعي از اعضاي هیأت دولت به این استان، با حضور در محل سازمان صنعت، معدن و تجارت و در ديدار چهره به چهره و بي‌واسطه، مسائل و مشكلات صنعتگران، معدنكاران و بازرگانان هرمزگانی را از نزديك مورد بررسي و پيگيري قرار مي‌دهد.

تاريخ: 1400/10/23  | ساعت: ١١:١٥ | شناسه: ١٦٢٣٣ | تعداد نمايش: 426


خروج
آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 6

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 1084150

  • بازديدکنندگان امروز : 4822

  • کل بازديدکنندگان : 17300551


shoaresal-1400-2-min.jpg

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان عطار، خیابان نیروی انتظامی، پلاک 10

پست الكترونيك: info@isipo.ir

کد پستی: 1994768351

تلفن: 88770854-021

فکس: 88774035-021

SME نیوز

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران می‌باشد