×
SME نیوز

پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران (SME نیوز)


صفحه اصلي
درباره ما
خانه
همه عناوين
اخبار ملي
اخبار استاني
چند رسانه‌ای
تماس با ما
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

در جريان سفر رئیس جمهور به استان هرمزگان؛

معاون و نماينده ويژه وزير صنعت، معدن و تجارت به مسائل و مشكلات صنعتگران، معدنكاران و بازرگانان هرمزگاني رسيدگي كرد/ تسهیلات، طرح توسعه، اشتغال، تمدید جواز تأسيس و پروانه بهره برداري و رفع موانع تولید بیشترین درخواست‌هاي متقاضيان

علی رسولیان روزهاي چهارشنبه و پنج شنبه در جريان سفر رئیس جمهور و جمعي از اعضاي هیأت دولت به استان هرمزگان، با حضور در محل سازمان صنعت، معدن و تجارت و در ديدار چهره به چهره و بي‌واسطه، مسائل و مشكلات صنعتگران، معدنكاران و بازرگانان اين استان را از نزديك مورد بررسي و پيگيري قرار داد.

معاون و نماينده ويژه وزير صنعت، معدن و تجارت در ديدار چهره به چهره با فعالان اقتصادي استان هرمزگان، از نزدیک در جریان مسائل و مشكلات آن‌ها قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، علی رسولیان روزهاي چهارشنبه و پنج شنبه در جريان سفر رئیس جمهور و جمعي از اعضاي هیأت دولت به استان هرمزگان، با حضور در محل سازمان صنعت، معدن و تجارت و در ديدار چهره به چهره و بي‌واسطه، مسائل و مشكلات صنعتگران، معدنكاران و بازرگانان اين استان را از نزديك مورد بررسي و پيگيري قرار داد.

150 نفر از فعالان اقتصادي استان هرمزگان در اين برنامه ملاقات عمومي كه در قالب میز خدمت حوزه صنعت، معدن و تجارت در روزهاي چهارشنبه و پنج شنبه برگزار شد، به طرح موضوعات، درخواست‌ها و مشكلات خود ‌پرداختند، كه از اين تعداد، 89 نفر از مراجعان درخواست‌هاي‌شان مربوط به وزارت صنعت، معدن و تجارت بود.

76 مورد از مراجعات در سامانه "سامد" ثبت و 13 مورد نيز به دلیل نقص اطلاعات و عدم پاسخگويي به تلفن درج شده، متعاقباً با پیگیری مجدد در سامانه ثبت خواهد شد.

درخواست تسهیلات، طرح توسعه، اشتغال، تمدید جواز تأسيس و پروانه بهره برداري و رفع موانع تولید بیشترین درخواست‌هاي ثبت شده در مرکز پاسخگویی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان بود.

خسارت سیل به اراضي كشاورزی، مسکن و ... نيز از جمله موضوعات درخواست‌های مراجعان به سازمان صنعت، معدن و تجارت بود که به دستگاه‌های اجرايي مربوطه ارجاع شد.

معاون و نماينده ويژه وزير صنعت، معدن و تجارت روز چهارشنبه در مراسمی، سومين سامانه پاسخگويي وزارت صنعت، معدن و تجارت را در محل سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان افتتاح و سپس از طرح توسعه، مجتمع كارگاهي و دو واحد توليدي در شهرك‌هاي صنعتی گمبرون و شماره 1 و 2 بندر عباس بازدید کرد.

علي رسوليان روز پنج شنبه نیز در جريان سفر رئیس جمهور و جمعي از اعضاي هیأت دولت به استان هرمزگان، پس از نشست با مديران و كاركنان شركت شهرك‌هاي صنعتي، با حضور در محل سازمان صنعت، معدن و تجارت و در ديدار چهره به چهره و بي‌واسطه، مسائل و مشكلات صنعتگران، معدنكاران و بازرگانان هرمزگانی را از نزديك مورد بررسي و پيگيري قرار ‌داد.

تاريخ: 1400/10/25  | ساعت: ٠٨:٠٠ | شناسه: ١٦٢٤٨ | تعداد نمايش: 412


خروج
آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 18

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 904818

  • بازديدکنندگان امروز : 5455

  • کل بازديدکنندگان : 16232441


shoaresal-1400-2-min.jpg

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان عطار، خیابان نیروی انتظامی، پلاک 10

پست الكترونيك: info@isipo.ir

کد پستی: 1994768351

تلفن: 88770854-021

فکس: 88774035-021

SME نیوز

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران می‌باشد