×
SME نیوز

پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران (SME نیوز)


صفحه اصلي
درباره ما
خانه
همه عناوين
اخبار ملي
اخبار استاني
چند رسانه‌ای
تماس با ما
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

بازدید معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران از نمایشگاه و رویداد ملی "همه با هم؛ از جهاد سازندگی تا جهاد پیشرفت و عدالت"

علی رسولیان در بازدید از نمایشگاه و رویداد ملی "همه با هم؛ از جهاد سازندگی تا جهاد پیشرفت و عدالت" كه در مجموعه فرهنگی عبادی مصلای امام خمینی تهران برپا شده است، از تالارهای سیمای طاغوت، گام اول انقلاب، سیمای محرومیت و گام دوم انقلاب ديدن کرد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران از نمایشگاه و رویداد ملی "همه با هم؛ از جهاد سازندگی تا جهاد پیشرفت و عدالت" بازدید كرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، علی رسولیان در بازدید از نمایشگاه و رویداد ملی "همه با هم؛ از جهاد سازندگی تا جهاد پیشرفت و عدالت" كه در مجموعه فرهنگی عبادی مصلای امام خمینی(ره) تهران برپا شده است، از تالارهای سیمای طاغوت، گام اول انقلاب، سیمای محرومیت و گام دوم انقلاب ديدن کرد.

وي همچنين در اين بازديد كه با همراهي جمعي از معاونان و مديران سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران انجام شد، از نزدیک در جریان توانمندی‌ها، خدمات و دستاوردهای سازمان‌ها، نهادها، ارگان‌ها و دستگاه‌های اجرایی مختلف بخش دولتی و خصوصی در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی و محرومیت زدایی قرار گرفت.

نمایشگاه و رویداد ملی نوآورانه حکمرانی تحول در محرومیت زدایی به منظور روایت محرومیت در دوران طاغوت، محرومیت زدایی در گام اول انقلاب اسلامی، همچنين تدوین نقشه راه پیشرفت و عدالت در محرومیت ‌زدایی گام دوم انقلاب اسلامی و احیاء جهاد سازندگی طراحی و اجرا شده است.

این نمایشگاه در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری مبتنی بر ضرورت جهاد تبیین، همزمان با نخستين نشست شوراي عالي جهاد سازندگي، امور عشاير و توسعه روستايي، از سي ام تير با حضور رئیس جمهور آغاز به کار کرده و تا بيستم مرداد در رواق شرقی مجموعه فرهنگی عبادی مصلای امام خمینی(ره) تهران دایر است.

تمامي سازمان‌ها، نهادها، ارگان‌ها و دستگاه‌های اجرایی دولتی و خصوصی با معرفی خدمات و دستاوردهای خود در زمینه مسئولیت اجتماعی و محرومیت زدایی در این نمایشگاه حضور دارند.

ترویج گفتمان محرومیت زدایی، ارائه راهکارهای مسأله محور و بهره مندی از ظرفیت‌های گروه‌های جهادی، از جمله اهداف برگزاری این رویداد ملی است.

برگزاری کارگروه‌‌های مختلف، نشست‌های تبیین رسانه‌ای و حضور مقامات و مسئولان ارشد کشور نيز در این رویداد پیش بینی شده و درحال برگزاري است.

تاريخ: 1401/05/10  | ساعت: ١٩:٠٠ | شناسه: ١٨٦٣٣ | تعداد نمايش: 117


خروج
آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 8

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 1084149

  • بازديدکنندگان امروز : 4814

  • کل بازديدکنندگان : 17300543


shoaresal-1400-2-min.jpg

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان عطار، خیابان نیروی انتظامی، پلاک 10

پست الكترونيك: info@isipo.ir

کد پستی: 1994768351

تلفن: 88770854-021

فکس: 88774035-021

SME نیوز

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران می‌باشد