×
SME نیوز

پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران (SME نیوز)


صفحه اصلي
درباره ما
خانه
همه عناوين
اخبار ملي
اخبار استاني
چند رسانه‌ای
تماس با ما
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

انتشار مجموعه آموزشي نحوه استفاده از خودرو و تجهیزات آتش نشانی در شهرك‌‌ها و نواحي صنعتي كشور

مدير ايمني، بهداشت، محيط زيست و انرژي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران از تهيه مجموعه آموزشي نحوه استفاده از خودرو و تجهیزات آتش نشانی در شهرك‌‌ها و نواحي صنعتي كشور خبر داد.
 
به گزارش روابط عمومي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران، همايون توفيقي با اعلام اين خبر اظهار داشت: همزمان با آغاز چهل و دومين سال پيروزي انقلاب شکوهمند اسلامی، مجموعه آموزشي نحوه استفاده از خودرو و تجهیزات آتش نشانی با بهره‌گیری از دانش و تجربیات مشاوران و كاركنان خدوم ايستگاه‌هاي آتش نشانی شهرک‌ها و نواحی صنعتی سراسر كشور تهیه و منتشر شده است.
 
وي افزود: اين مجموعه آموزشي در راستاي ارتقاء سطح دانش و تجربه بهره برداران و آتش نشانان مجموعه‌های تحت پوشش به منظور ارائه مطلوب‌ترين خدمات به واحدهای صنعتي ذینفع توسط مديريت ايمني، بهداشت، محيط زيست و انرژي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران تهيه و منتشر شد.
 
مدير ايمني، بهداشت، محيط زيست و انرژي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران اضافه كرد: همه با هم در مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت دست به دست هم داده‌ايم كه با اولويت دادن اصل "پيشگيري" در مديريت حوادث، ميزان وقوع آن را كاهش دهيم؛ ليكن در هر شرايطي، ضرورت حسن استفاده از تجهيزات اطفاء حريق و امداد و نجات و بهينه‌ترين عمليات در زمان وقوع حوادث نيز مورد انتظار است.
 
توفيقي ادامه داد: در حال حاضر 79 درصد از واحدهاي توليدي مستقر و 84 درصد از اشتغال موجود در شهرك‌ها و نواحي صنعتي سراسر كشور تحت پوشش خدمات آتش نشاني هستند و تعداد خودروهاي عملياتي امداد و نجات و اطفاء حريق نيز به 282 خودرو در 247 ايستگاه رسيده كه اين موضوع نياز آموزش به پرسنل بهره بردار و آتش نشانان عزيز را بيش از پيش ملموس‌تر مي‌نمايد.
 
شايان ذكر است، سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران و شركت‌هاي استاني تابعه آن هم‌اینک با دارا بودن 499 شهرک و 319 ناحیه صنعتی و 3 منطقه ويژه اقتصادي درحال بهره‌برداری، 65 شهرک و ناحیه صنعتی تخصصي، 6 شهرک فنآوری، 37 مرکز خدمات فنآوری و کسب و کار، 2 مجتمع فنآوري اطلاعات و خدمات نرم‌افزاري، 81 هزار و 33 قرارداد منعقده و بهره‌برداری از 44 هزار و 899 واحد صنعتی و 2 هزار و 987 واحد كارگاهي، موجبات اشتغال مستقیم 904 هزار و 537 نفر را در سراسر كشور فراهم كرده است.

تاريخ: 1398/11/26  | ساعت: ١٠:٣٦ | شناسه: ٩٥٧٥ | تعداد نمايش: 156


خروج
آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 5

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 270337

  • بازديدکنندگان امروز : 6394

  • کل بازديدکنندگان : 7469134


shoaresal1399-pr.jpg

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان عطار، خیابان نیروی انتظامی، پلاک 10

پست الكترونيك: info@isipo.ir

کد پستی: 1994768351

تلفن: 88770854-021

فکس: 88774035-021

SME نیوز

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران می‌باشد