چاپ        ارسال به دوست

معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی:

کارگروه اجرایی تفاهم نامه همکاری سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی با دانشگاه فنی و حرفه ای در استانها برگزار شود

به گزارش روابط عمومی، فرشاد مقیمی این تفاهم نامه را با توجه به اهمیت آموزش عملی و مهارتی شاغلین واحدهای صنعتی و تامین نیروی انسانی متخصص و تکنیسین کاربردی برای واحدهای صنعتی، به مدیران عامل شرکتهای استانی تابعه ابلاغ و ارسال  و در آن تأکید کرد: برنامه ریزی برای انجام همکاریهای آموزشی و استفاده از ظرفیتهای آن دانشگاه برای توانمندسازی شاغلین صنایع در دستور کار قرار بگیرد.

تفاهم نامه­ همكاري مشترك بین سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران و دانشگاه فنی و حرفه­ای  در راستاي تربیت نیروی متخصص ماهر براساس نیاز واحدهاي فنی و صنعتی کشور مستقر در شهرک ها و ايجاد بسترهاي لازم براي توسعه فضای کسب و کار و استارت آپ­ها به امضا رسید.

براساس اين تفاهم نامه دانشگاه موظف است، نسبت به بازاریابی ، اجرا ، ارایه گزارش کیفی به صورت دوره­ای انتخاب مجریان و اساتید برگزیده و نظارت بر اجرای آزمون پایان دوره و ارزیابی و اثربخشی دوره ­ها اقدام کرده و به صورت مکتوب با امضای بالاترین مقام حوزه آموزشی دانشگاه اعلام کند.

همچنين دانشگاه جهت عارضه­ یابی واحدهای صنعتی با همکاری سازمان اعلام آمادگی کرده و قرارداد مربوطه انجام خواهد شد.

سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران نيز با همكاري دانشگاه ، نسبت به توسعه فضای کسب و کار و استارت آپ­ها اقدامات اجرایی لازم را انجام و بسترهای لازم را فراهم می­کند.

 


١٧:٥٦ - دوشنبه ١٥ مرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٢٦    /    تعداد نمایش : ٢٥٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: