چاپ        ارسال به دوست

سرپرست سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران مطرح كرد:

بايد چرخ توليد با تمام قدرت بچرخد/ با بهبود فضاي كسب و كار هر روز به رونق يك واحد توليدي كمك كنيم

معاون وزير صمت و سرپرست  سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران  گفت: فلسفه وجودي ما اين است كه با بهبود مستمر فضاي كسب و كار، هر روز به رونق يك واحد توليدي كمك كنيم.

به گزارش روابط عمومي، محسن صالحی نیا در نشست هم اندیشی با اعضای هیات مدیره و مدیران عامل شرکت‌های خدماتی شهرکهای صنعتی استان تهران با بيان اين مطلب، افزود: همه تلاش ما در اين راستا است كه واحدهاي توليدي فعال باشند و چرخ توليد به صورت منظم و با تمام قدرت بچرخد.

وي با بيان اينكه سياست دكتر رحماني 'وزير صمت' نيز بر حمايت همه جانبه از توليد است، تصريح كرد: هماهنگي با دستگاه‌هاي مرتبط با واحدهاي توليدي مانند سازمان محيط زيست را براي حل و فصل مسايل و مشكلات فراروي واحدهاي توليدي در دستور كار قرار خواهيم داد.

صالحي نيا همچنين به موضوع تأمين مواد اوليه واحدهاي توليدي و صنعتي اشاره كرد و گفت: واحدهاي توليدي مسايل و مشكلاتي را كه راجع به ترخيص تجهيزات و مواد اوليه خود با گمرك دارند، به ما منعكس كنند تا در اولين فرصت مورد بررسي و حل و فصل قرار دهيم.

سرپرست سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران با اشاره به برخي پيشنهادات مطرح شده در اين جلسه، بيان كرد: برگزاري اين گونه جلسات را به صورت مستمر براي شنيدن مهمترين مسايل و نقطه نظرات مربوط به شهرك‌هاي صنعتي در دستور كار داريم و در همين راستا جلسه بعدي با اعضای هیات مدیره و مدیران عامل شرکت‌های خدماتی شهرکهای صنعتی استان تهران دهه اول دي ماه برگزار خواهد شد.

صالحي نيا بازديدهايي منظم از شهركهاي صنعتي را از ديگر كارهاي خود دانست و افزود: با اين بازديدها از نزديك با مسايل و مشكلات پيش روي واحدهاي توليدي مستقر در شهرك‌هاي صنعتي و مهمترين مسايل مربوط به شهرك‌ها بيشتر آشنا مي شويم.

وي با تأكيد بر ضرورت توجه به موضوع آموزش و ارتقاي سطح علمي فعالان حوزه توليد ، گفت: از راه‌اندازي و فعاليت دپارتمان‌هاي آموزشي در شهرك‌هاي صنعتي استقبال مي كنيم.

معاون وزير صمت هماهنگي و هم افزايي با دستگاههاي مرتبط را براي حل و فصل مشكلات صنعتگران مثمر ثمر دانست و تصريح كرد: ارتباطات خوبي با ساير دستگاه‌ها از جمله محيط زيست و سازمان امور مالياتي داريم و از امضاي تفاهم نامه‌ها و توافق نامه ها با اين گونه دستگاهها براي كمك به حوزه توليد و اشتغال استقبال مي‌كنيم.

در ادامه اين جلسه مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران با اشاره به برخي موارد مطرح شده توسط اعضای هیات مدیره و مدیران عامل شرکت‌های خدماتی شهرکهای صنعتی اين استان، بيان كرد: شرکت شهرک های صنعتی استان تهران به عنوان بال و  ياور  شركتهاي خدماتي، هر گونه حمايت و همكاري را دريغ نمي كند.

شاپور قنبري همچنين تصريح كرد: اين جلسات را به صورت تخصصي تر در درون شهركهاي صنعتي استان برگزار مي كنيم و نظرات ارايه شده را جمع بندي و پيگيري خواهيم كرد.

عزیزاله قربانی'معاون توسعه مديريت، منابع و امور استانهاي سازمان' نيز تشكيل يك دبيرخانه دائمي براي ارسال نقطه نظرات فعالان اين حوزه و پيگيري آنها را ضروري دانست  و گفت: بايد از تمامي ظرفيت‌ها براي كمك به بالندگي حوزه توليد استفاده كرد.

گفتني است در اين جلسه كه معاونت‌هاي سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي نيز حضور داشتند، اعضای هیات مدیره و مدیران عامل شرکت‌های خدماتی شهرکهای صنعتی استان تهران مهمترين مسايل و مشكلات فراروي حوزه كاري خود را ارايه دادند و راجع به اين مسايل بحث و تبادل نظر شد.

 +تصاوير:

 

 


١٢:٥٢ - پنج شنبه ٨ آذر ١٣٩٧    /    عدد : ٢٨٤١    /    تعداد نمایش : ٣٧٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: