چاپ        ارسال به دوست

با حضور 2 مشاور ارشد كره‌اي؛

كارگاه آموزشي 4 روزه مربيان عارضه يابي بنگاه‌هاي كوچك و متوسط كشور برگزار شد

كارگاه آموزشي مربيان عارضه‌ يابي بنگاه‌هاي كوچك و متوسط كشور به كار خود پايان داد.

به گزارش روابط عمومي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران، اين كارگاه آموزشي در راستاي اجراي تفاهم نامه منعقده بين سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران و وزارت بنگاه‌هاي كوچك و متوسط و استارت آپ‌هاي كره جنوبي (MSS) طي 4 روز در محل مركز مبادله فنآوري ايران و كره جنوبي (IKTEC) در تهران برگزار شد.

دو مشاور ارشد كره‌اي در اين كارگاه آموزشي به تشريح مدل عارضه يابي بنگاه‌هاي كوچك و متوسط كشور كره جنوبي پرداختند و در ادامه، مربيان عارضه‌ يابي بنگاه‌هاي كوچك و متوسط مستقر در كلينيك‌هاي كسب و كار كشور در بازديد از يك واحد صنعتي مستقر در شهرك صنعتي عباس آباد، مدل عارضه يابي ارائه شده را به‌صورت عملي پياده سازي و اجرا كردند و در روز پاياني، به بحث و تبادل نظر درخصوص نتايج عارضه يابي اين واحد صنعتي و ارائه راهكارها و پيشنهادات عملي پرداخته شد.

سرپرست معاونت صنايع كوچك سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران در آيين اختتاميه كارگاه آموزشي مربيان عارضه‌ يابي بنگاه‌هاي كوچك و متوسط كشور بر لزوم ايجاد يك نگرش و بينش مشترك نسبت به موضوع عارضه يابي واحدهاي صنعتي در نظام مديريتي كشور تأكيد كرد.

اصغر مصاحب اظهار داشت: حوزه عارضه يابي و كلينيك‌هاي كسب و كار حوزه شناخته شده‌اي در سطح عمومي و مديريتي نيست كه بايد براي رسيدن به يك فهم مشترك از اين حوزه تلاش وافري انجام دهيم.

وي برگزاري دوره‌ها و كارگاه‌هاي آموزشي در اين زمينه را اقدامي مؤثر دانست و افزود: برگزاري كارگاه‌ها و دوره‌هاي آموزشي تخصصي در حوزه عارضه يابي و بازنشر آن، در ايجاد يك نگرش مشترك نسبت به اهميت عارضه يابي در سطح مديريت كشور گامي تأثيرگذار خواهد بود.

سرپرست معاونت صنايع كوچك سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران با تأكيد بر ضرورت بومي سازي مدل عارضه يابي كشورهاي توسعه يافته تصريح كرد: همه بايد همصدا شويم تا مديريت مرتبط در كشور به يك فهم مشترك از عارضه يابي دست يابد.

گفتني است، معاونت صنايع كوچك سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران اجراي برنامه‌هاي آموزشي و دانش افزايي با كمك مربيان بين‌المللي را براي ارتقاء دانش فني مشاوران عارضه يابي كشور در دستور كار خود دارد.


١٥:٠٠ - چهارشنبه ١٥ اسفند ١٣٩٧    /    عدد : ٥١٥١    /    تعداد نمایش : ٢٧٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: