چاپ        ارسال به دوست

مشاور مديرعامل در امور ايثارگران و سرپرست پايگاه مقاومت بسيج سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران منصوب شدند

مشاور مديرعامل در امور ايثارگران و سرپرست پايگاه مقاومت بسيج سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران منصوب شدند.

به گزارش روابط عمومي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران، طي حکمي از سوي معاون وزير صنعت، معدن و تجارت، مرتضي شعباني به ‌سمت مشاور مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران در امور ايثارگران منصوب شد.

محسن صالحي‌نيا در حکم انتصاب مرتضي شعباني به سمت مشاور مديرعامل در امور ايثارگران آورده است: نظر به تعهد، تجارب و شايستگي‌هاي جنابعالي، به موجب اين حكم به سمت "مشاور مديرعامل در امور ايثارگران" منصوب مي‌شويد.

در ادامه این حکم آمده است: انتظار دارم با بهره‌گيري از ظرفيت‌ها و امكانات موجود و جلب مشاركت و ايجاد ارتباط پايدار و مؤثر با ايثارگران و خانواده معظم آنان، تكريم و حفظ پايگاه و كرامت معنوي و ارزشي آن‌ها از طريق ترويج و تأسي به انديشه و آمال شهدا و ايثارگران اهتمام نموده و در جهت نشر و گسترش شعائر و فرهنگ ايثارگري، شناخت و تبيين و تداوم آرمان‌هاي والاي شهيدان، ‌نهادينه كردن فرهنگ شهادت و ايثارگري و افزايش سطح برخورداري و رفاه ايثارگران در اين سازمان و ساير موضوعات مربوطه و با هماهنگي معاون توسعه مديريت، منابع و امور استان‌ها برنامه‌ريزي و اقدام نماييد.

رئيس هيأت مديره و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران در پايان اين حكم انتصاب متذكر شده است: قطعاً برنامه‌ريزي جامع، منسجم و عملياتي مبتني بر مقدورات قانوني و سازماني و نيز تعامل و همكاري مؤثر با ايثارگران، اعم از خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان، رزمندگان و بسيجيان و ارائه گزارشات مستمر، شاهد شكوفايي و نهادينه شدن فرهنگ ايثارگري، ارتقاء سطح معنويت و التزام و التجاء به ارزش‌هاي اصيل انقلاب اسلامي و تعميق تعهد و مسئوليت شناسي در سازمان بيش از پيش خواهيم بود.

همچنين طي طي حکمي از سوي نماينده وزير در امور ايثارگران و سرپرست مركز مقاومت بسيج وزارت صنعت، معدن و تجارت، محمود اكبري به‌‌عنوان سرپرست پايگاه مقاومت بسيج سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران منصوب شد.

محمد حسين چراغي در حکم انتصاب محمود اكبري به سمت سرپرست پايگاه مقاومت بسيج سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران آورده است: اميد است با استعانت از خداوند متعال و پيروي از فرامين مقام معظم رهبري (مد ظله ‌‌العالي) با بهره‌گيري از امكانات مادي و معنوي در جهت تحقق اهداف متعالي بسيج گام‌هاي مؤثر برداريد.

گفتني است، تا پيش از اين، جمال عليرضاپور به‌عنوان مشاور مديرعامل در امور ايثارگران و فرمانده پايگاه مقاومت بسيج سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران فعاليت داشت كه در اين احكام انتصاب، از خدمات وي در طول دوره مسئوليت تقدير شد.

شايان ذكر است، مرتضي شعباني متولد سال 1359، فرزند شهيد و داراي مدرك كارشناسي ارشد حقوق بين‌الملل با بيش از 15 سال سابقه فعاليت به‌عنوان مشاور معاون برنامه‌ريزي و رئيس گروه امور قراردادها و دعاوي در مديريت امور حقوقي و قراردادهاي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران است.

محمود اكبري نيز متولد سال 1361 و داراي مدرك كارشناسي ارشد مديريت كسب و كار الكترونيك و كارشناسي مديريت صنعتي با بيش از 11 سال سابقه فعاليت به‌عنوان رئيس گروه نظارت و امور متقاضيان در معاونت برنامه‌ريزي و رئيس گروه بازرسي و رسيدگي به شكايات در مديريت حوزه مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران است.


١١:٢١ - شنبه ١٨ اسفند ١٣٩٧    /    عدد : ٥٢٤٥    /    تعداد نمایش : ١٧٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: