چاپ        ارسال به دوست

تقدير معاون وزير صنعت، معدن و تجارت از مديران برتر حراست شركت شهرك‌هاي صنعتي سه استان كشور

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت به پیشنهاد مشاور مديرعامل و مدير حراست سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران، از مديران حراست شركت شهرك‌هاي صنعتي سه استان كشور تقدیر و تشکر کرد.
 
به گزارش روابط عمومي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران، محسن صالحي‌نيا به پیشنهاد مشاور مديرعامل و مدير حراست سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران، با اهداء لوحی، اكبر جديدي، محسن مهرعلي و قاسم حاجي آبادي مديران حراست شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌هاي اصفهان، قم و مركزي را مورد تقدیر قرار داد.
 
رئيس هيأت مديره و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران در لوح تقدیمی به مديران حراست شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌هاي اصفهان، قم و مركزي آورده است: آن‌چه بدیهی است در نظرگاه انسان‌های مؤمن، عرصه خدمتگزاری، تنها فرصتی برای کسب رضایت معبود از طریق خیرخواهی، نیک اندیشی، خدمت خالصانه به بندگان خدا و در یک کلام مردم دوستی است.
 
در ادامه این تقديرنامه آمده است: خوشا به حال آنان که در قول و عمل‌شان و در قدم و قلم‌شان در راستای دستیابی به این هدف، خدا را حاضر و ناظر دانسته‌ و در محاسبه نفس خود به این امید بوده‌اند که در روز واپسین، برای آنان رضایت مقام ربوبی، به‌واسطه رضایت مردم رنج کشیده و نگاه محبت آمیز آنان حاصل شده باشد.
 
معاون وزير صنعت، معدن و تجارت در پايان ضمن قدردانی از زحمات شايسته همکاران حراست و حافظان عرصه صنعت، اظهار امیدواري كرده است مديران حراست شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌هاي اصفهان، قم و مركزي در پناه توجهات امام زمان(عج) در عرصه خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی موفق باشند.
 
مشاور مديرعامل و مدير حراست سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران نيز در جريان اهداء لوح تقدير مذكور به مديران حراست شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌هاي اصفهان، قم و مركزي، از اهتمام و حمايت‌هاي معاون وزير صنعت، معدن و تجارت در ارتقاء شأن و جايگاه اين نهاد نظارتي و زمینه سازی حراست تصمیم ساز و پاسخگو در سطح شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور قدرداني كرد.
 
سياوش نظري با توجه به ماهیت خدمت‌رسانی شرکت شهرك‌هاي صنعتي و لزوم امانتداری و جلب اعتماد مردم، وظیفه حراست را حساس‌ و خطير خواند.
 
وی افزود: حراست باید خالق فرصت‌هایی برای بهبود امور و حل مشكلات مردم باشد و باید بتواند در انجام وظایف قانونی خود در سازمان، برنامه‌ریزی كرده و به مدیران برای رسیدن به اهداف سازمانی كمك كند.
 
مشاور مديرعامل و مدير حراست سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران اساس کار در حراست را تحقق اعتمادسازي و شفافيت دانست و اضافه كرد: حراست به‌‌عنوان قطب مشاوره امين براي سازمان، پاسداري از آبرو و حيثيت کارکنان و امانتداري و رازداري را سرلوحه وظايف خود مي‌داند.
 
نظري بر حفظ ارزش‌هاي نظام اسلامي، برنامه‌ريزي و سازماندهي امور با دلسوزي و جديت، حفظ شأن و مرتبه کارکنان، پاسخگويي به پرسش‌ها و مسئوليت داشتن در برابر مشکلات، ايجاد فضاي امنيت رواني و شغلي كاركنان به‌عنوان اولويت‌هاي كاري مديران حراست شرکت شهرك‌هاي صنعتي تأكيد کرد.
 
وي در پايان ایجاد امنیت و آرامش پايدار در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور را نتيجه تعامل خوب و ارزشمند مدير ارشد و مديران سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران و شرکت‌هاي تابعه با حراست دانست كه نتيجه اين حسن همكاري، به ارتقاء سلامت اداري، اميد بخشي و اعتماد آفريني جامعه انجاميده و حراست اين مجموعه را در زمره حراست‌های نمونه کشور قرار داده است.
 
گفتني است، انتخاب مدیران برتر حراست شركت شهرك‌هاي صنعتي سه استان كشور بر اساس ارزیابی‎های مديريت حراست سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران در زمينه ارتقاء شاخص‎های عملکردی واحدهاي حراست، از جمله درايت و تدبير مديريتي، تأمين نظم و امنيت، تصمیم‌گیری‌ مؤثر، پيشگيري، نظارت و ایجاد رضایتمندی در متقاضيان صورت گرفته است.


١٠:٠٥ - سه شنبه ٢١ اسفند ١٣٩٧    /    عدد : ٥٢٨٧    /    تعداد نمایش : ٢٤١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: