×
SME نیوز

پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران (SME نیوز)


صفحه اصلي
درباره ما
خانه
همه عناوين
اخبار ملي
اخبار استاني
چند رسانه‌ای
تماس با ما
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت تأكيد كرد:

از ظرفیت‌های قانونی پیش‌بینی شده برای حمایت از تولید استفاده کنید

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت تولید كنندگان را ولی نعمتان کشور دانست و بر استفاده کامل از ظرفیت‌های قانونی پیش‌بینی شده برای حمایت از حوزه تولید تأکید کرد.
 
به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، محسن صالحی‌نیا صبح امروز (يكشنبه) با بیان این مطلب در گردهمایی مدیران و مشاوران حقوقی و امور قراردادهای شرکت شهرک‌های صنعتی سراسر کشور اظهار داشت: در مورد قراردادهای واگذاری زمین که متقاضی به‌خاطر شرایط مختلف محیطی نتوانسته به تعهدات خود به‌صورت کامل عمل کند، حداکثر همکاری و حمایت را داشته باشید.
 
وی با تأکید بر ضرورت استفاده کامل از ظرفیت‌های قانونی پیش‌بینی شده برای حمایت از حوزه تولید تصریح کرد: هر جایی به دستورالعمل خاصی نیاز بود، اعلام كنید تا بررسي، تدوين و ابلاغ شود.
 
رئيس هيأت مديره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران صنعتگران و تولید كنندگان را ولی نعمتان کشور دانست و افزود: نقش واحدهای تولیدی و صنعتی در امر تولید، ارزش افزوده و اشتغال بی‌بدیل است.
 
صالحی‌نیا با یادآوری تحریم‌های ناجوانمردانه ايالات متحده آمريكا علیه کشورمان اضافه کرد: با توجه به شرایط فعلی باید از حداکثر ظرفیت وزارت صنعت، معدن و تجارت در اجراي قوانين و دستورالعمل‌ها استفاده بهینه کرد.
 
وی رسالت خود را حمایت همه جانبه و با تمام توان از حوزه تولید اعلام كرد و گفت: از صنعتگران واقعی حمایت می‌کنیم و در شرایط فعلی آن‌ها را تنها نمی‌گذاریم.
 
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در بخش پاياني سخنان خود با ضروری خواندن برگزاری این‌گونه هم‌انديشي‌‌ها، خطاب به شرکت کنندگان در گردهمایی بیان کرد: عملکرد امور حقوقی و قراردادها جمع‌بندی شود تا نقاط ضعف و قوت برای بررسی هرچه بیشتر مورد واکاوی قرار بگیرد.
 
ستاد اقتصاد مقاومتی؛ ظرفیت بسیار خوبی برای رفع مشکلات حقوقی استان‌ها
مدیرکل پیشگیری‌های امنیتی و انتظامی معاونت اجتماعي و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه نیز در این گردهمایی با اشاره به تفاهم نامه منعقده سال گذشته میان سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با معاونت اجتماعي و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه اظهار داشت: این تفاهم نامه ظرفیت‌های خوبی برای همکاری مشترک دارد که باید با ایجاد کارگروه تخصصی مشترک، در پیشبرد مصوبات و بندهای مختلف آن تلاش کنیم.
 
رضا مسعوی‌فر ستاد اقتصاد مقاومتی را ظرفیت بسیار خوبی برای رفع مشکلات حقوقی در استان‌ها دانست و تأكيد کرد: باید از ظرفیت مدیران عامل شرکت‌ شهرك‌های صنعتي استان‌ها برای حضور در جلسات اقتصاد مقاومتی دادگستري‌هاي استان‌ها استفاده شود.
 
مدیران حقوقی، پشتوانه محکمی برای حوزه مدیریتی دستگاه
همچنین مدیر حقوقی و امور قراردادهای سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در این گردهمایی با تأکید بر استفاده از ظرفیت‌های حقوقی و قانونی موجود برای بهبود امور اظهار داشت: هر ساله دوره‌های آموزشی برای ارتقاء دانش فنی و علمی و به‌روزرسانی اطلاعات مدیران، مشاوران و کارشناسان امور حقوقی برگزار می‌کنیم و این روند را امسال نیر در دستور کار داریم.
 
فرهاد اصل ایرانی‌فام مدیران حقوقی را پشتوانه محکمی برای حوزه مدیریتی دستگاه عنوان كرد و افزود: امور حقوقی استان‌ها را در چند گروه تقسیم کردیم تا کارها را با نظم و سیاق بهتری پیش ببریم.
 
وی همچنین ضمن قدرداني از حمایت‌های مديرعامل سازمان اضافه کرد: آقای صالحي‌نيا همواره با تمام توان از حوزه حقوقی و امور قراردادها حمایت جانانه انجام دادند و پشتوانه محکمی برای این حوزه قلمداد می‌شوند.
 
معاون توسعه مديريت، منابع و امور استان‌های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران نیز در این گردهمایی در سخنان کوتاهی جایگاه مدیران حقوقی و امور قراردادها را بسیار مهم توصیف کرد و گفت: این حوزه در ارتباط تنگاتنگ با متقاضیان و صنعتگران است و با وجود کمبودهای مالی و انسانی که وجود دارد، اما با قدرت کار خود را ادامه می‌دهد.
 
عزیزاله قربانی با تقدیر از زحمات مدیران و مشاوران حقوقی سازمان و شرکت‌های استانی تابعه بیان کرد: وصول مطالبات در سال گذشته به نتایج مثمر ثمری رسید که امیدواریم این مسیر با همین قدرت امسال نیز ادامه یابد.

تاريخ: 1398/02/15  | ساعت: ١٣:٤٩ | شناسه: ٥٩٣٢ | تعداد نمايش: 369


خروج
آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 10

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 205797

  • بازديدکنندگان امروز : 3458

  • کل بازديدکنندگان : 7081855


shoaresal1398-pr.jpg

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان عطار، خیابان نیروی انتظامی، پلاک 10

پست الكترونيك: info@isipo.ir

کد پستی: 1994768351

تلفن: 88770854-021

فکس: 88774035-021

SME نیوز

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران می‌باشد