چاپ        ارسال به دوست

تبادل تفاهم نامه همكاري بين معاونت فني سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران و انجمن علوم و مهندسي منابع آب ايران

معاونت فني سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران و انجمن علوم و مهندسي منابع آب ايران تفاهم‌ نامه همكاري مشترك امضاء كردند.
 
به گزارش روابط عمومي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران، اين تفاهم نامه همكاري ظهر امروز (دوشنبه) توسط فتحعلي محمدزاده معاون فني اين سازمان و رضا مكنون رئيس هيأت مديره انجمن علوم و مهندسي منابع آب ايران امضاء و مبادله شد.
 
معرفي راه حل‌هاي جديد و نوآورانه براي مسائل و چالش‌هاي مرتبط با آب و فاضلاب و كمك به گسترش به‌كارگيري فنآوري‌هاي نوين در راستاي مديريت مصرف و ارتقاء بهره‌وري آب در شهرك‌ها و نواحي صنعتي همراه با ارائه پيشنهاد درخصوص انجام مطالعات راهبردي پيرامون موضوعات مهم و اثرگذار بر مديريت مصرف و ارتقاء بهره‌وري آب در شهرك‌ها و نواحي صنعتي از اهم تعهدات انجمن علوم و مهندسي منابع آب ايران در اين تفاهم نامه است كه از طريق تشكيل كارگروه‌هاي مشترك طي مدت دو سال به‌صورت مستمر و متناوب مورد پيگيري و اجرا قرار خواهد گرفت.
 
انجمن علوم و مهندسي منابع آب ايران همچنين متعهد شده است نسبت به ارائه مشاوره پيرامون موضوعات مرتبط با مديريت تأمين، توزيع و مصرف آب به سياستگذاران، تصميم‌گيران و فعالان مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي اقدام نمايد.
 


١٣:٢٠ - دوشنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ٦٠٥٠    /    تعداد نمایش : ٩٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: