×
SME نیوز

پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران (SME نیوز)


صفحه اصلي
درباره ما
خانه
همه عناوين
اخبار ملي
اخبار استاني
تماس با ما
چند رسانه‌ای
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت تأكيد كرد:

حمایت از طراحی‌های نو در صنعت بسته‌بندی مطابق با سلیقه مشتریان و تنوع عرضه محصول

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: شورای سیاستگذاری صنعت بسته‌بندی کشور حمایت از طراحی‌های نو و ایده‌های مختلف طراحی مطابق با سلایق مشتریان و تنوع در عرضه محصول و بسته‌بندی را جزء اهداف و اولویت‌های استراتژیک خود قرار دهد.
 
به گزارش روابط عمومي سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، محسن صالحی‌نیا با بیان این مطلب در نشست با اعضای شورای سیاستگذاری صنعت بسته‌بندی کشور در دانشگاه صنعتي شريف افزود: تنوع بسته‌بندی، به‌خصوص در صنایع غذایی و دارویی بسیار بارز است و نقش بسته‌بندی در بسیاری از تولیداتی که امروز در سطح دنیا عرضه می‌شود، بیش از 70 درصد است که این سهم در ساختار قیمت فروش و بازاریابی عمده است.
 
وی با اعلام این‌که سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در سطح سیاستگذاری، حمایت و پشتیبانی لازم را برای بسترسازی این صنعت انجام می‌دهد، اضافه کرد: نسبت به ضرورت‌های وجود این صنعت و قابلیت آن در ایجاد ارزش افزوده، صادرات و تأمین نیاز بازار اشراف کامل داریم و در این راستا از طراحان و تولید کنندگان آن حمایت و پشتیبانی خواهیم کرد.
 
رئيس هيأت مديره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با یادآوری این‌که در توسعه خوشه‌های صنعتی، صنعت بسته‌بندي را نیز بسیار جدی گرفته‌ایم، خاطرنشان كرد: هم از مسیر حمایتی توسعه خوشه‌ای و هم از مسیر حمایت از واحدهای کوچک و متوسط به‌عنوان دستگاه سیاستگذار از این صنعت پشتیبانی لازم را انجام می‌دهیم.
 
صالحی‌نیا در پایان بر ایجاد سازوكارهاي انگیزشي از طريق برقراری مشوق‌ها و استفاده از جوانان خلاق با تحصیلات عالیه در صنعت بسته‌بندي تأکید کرد.
 

تاريخ: 1398/03/11  | ساعت: ١٠:٤٠ | شناسه: ٦٢٤٤ | تعداد نمايش: 217


آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 10

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 161392

  • بازديدکنندگان امروز : 6679

  • کل بازديدکنندگان : 5334942


shoaresal1398-pr.jpg

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان عطار، خیابان نیروی انتظامی، پلاک 10

پست الكترونيك: info@isipo.ir

کد پستی: 1994768351

تلفن: 88770854-021

فکس: 88774035-021

SME نیوز

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران می‌باشد