×
SME نیوز

پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران (SME نیوز)


صفحه اصلي
درباره ما
خانه
همه عناوين
اخبار ملي
اخبار استاني
چند رسانه‌ای
تماس با ما
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت در بجستان عنوان كرد:

حمایت از سرمایه گذاری در مناطق محروم در دستور کار سازمان صنایع کوچک و شهرك‌هاي صنعتي ايران است

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت گفت: یکی از برنامه‌های اصلی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، حمایت از سرمایه گذاری در مناطق کمتر توسعه یافته است. از این رو به شهرک‌ها و نواحی صنعتی که در این مناطق هستند و یا جدید ساخته می‌شوند، توجه ویژه شده است.
 
به گزارش روابط عمومي سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، محسن صالحي‌نيا روز چهارشنبه در آيين بهره برداری از شبکه روشنایی ناحیه صنعتی بجستان استان خراسان رضوي افزود: مشوق‌های مختلفي مانند قیمت حق انتفاع با درصد کم، اقساط طولانی مدت و معافیت‌های مالیاتی بلند بخشی از این توجهات است.
 
وي اضافه كرد: تجهیز و توسعه زیرساخت‌ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی سراسر کشور در دستور کار تمامی شرکت‌های استانی اين سازمان قرار دارد تا ضمن کمک به راه اندازی واحدهای صنعتی، توسعه و اشتغال مولد را برای این مناطق فراهم کند.
 
رئيس هيأت مديره و مديرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران ادامه داد: با کمک‌های دولت پروژه‌های عمرانی متعددی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی ایران در دست اجرا یا درحال بهره برداری است تا واحدهای صنعتی در حوزه زیرساخت دغدغه‌ای نداشته باشند.
 
صالحی‌نيا تصريح كرد: تمامي برنامه‌ها و اقداماتی که در شهرک‌ها و نواحی صنعتی سراسر کشور انجام شده است، در راستای رشد و توسعه واحدهای صنعتی است تا صاحبان صنایع بهترین بهره را از آن‌ها ببرند.
 
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی نیز در این مراسم گفت: ناحیه صنعتی بجستان ۸۳ هکتار وسعت دارد که در آن هفت واحد صنعتی با سرمایه گذاری ۱۱۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۹۸ نفر فعالیت می‌کنند.
 
مسعود مهدی‌زاده مقدم افزود: طرح عمرانی‌ای که امروز به بهره برداری رسید، شامل شبکه روشنایی به طول سه کیلومتر با هزینه دو میلیارد و ۷۳۲ میلیون ریال است.
 
هم اکنون ۴۵ درصد از صنایع، ۴۰ درصد از اشتغال صنعتی و ۲۴ درصد از سرمایه ‌گذاری خراسان رضوی در شهرک‌‌ها و نواحی صنعتی اين استان قرار دارد که با ۴۸ شهرک و ناحیه صنعتی مصوب و ۴۰ شهرک فعال، زمینه استقرار دو هزار و ۵۷۰ واحد صنعتی با اشتغال ۷۴ هزار و ۱۵۶ نفر را فراهم کرده است.

تاريخ: 1398/05/23  | ساعت: ١٢:١٥ | شناسه: ٧٢٤٧ | تعداد نمايش: 407


خروج
آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 8

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 205818

  • بازديدکنندگان امروز : 3769

  • کل بازديدکنندگان : 7082166


shoaresal1398-pr.jpg

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان عطار، خیابان نیروی انتظامی، پلاک 10

پست الكترونيك: info@isipo.ir

کد پستی: 1994768351

تلفن: 88770854-021

فکس: 88774035-021

SME نیوز

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران می‌باشد