×
SME نیوز

پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران (SME نیوز)


صفحه اصلي
درباره ما
خانه
همه عناوين
اخبار ملي
اخبار استاني
چند رسانه‌ای
تماس با ما
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مدیر امور مالی و ذیحسابي سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در مشهد تأكيد كرد:

نقش مهم ذیحسابان در راهبري توسعه اقتصادی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی

مدیر امور مالی و ذیحسابي سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران بر نقش مهم ذیحسابان در راهبري توسعه اقتصادی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی سراسر کشور تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران، سید داود حیدری با بيان اين مطلب در نشست با مديرعامل، مدیر و كارشناسان امور مالی و ذیحسابي شركت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی اظهار داشت: یکی از مباحث حائز اهمیت در شهرک‌ها و نواحی صنعتی، اجرای زیرساخت‌های عمرانی و طرح‌های صنعتی و کمک به توسعه خدمات نرم افزاری است که ذیحسابان با شناسایی و تأمین منابع مالی نقش اصلی و راهبردی در این زمینه ایفا می‌کنند.

وی افزود: توسعه اقتصادی واحدهای صنعتی بدون احداث زیرساخت‌ها و خدمات نرم افزاری امکان ندارد و اجرای زیرساخت‌ها بدون تأمین منابع مالی امکان پذیر نیست؛ لذا نقش توسعه‌ای ذیحساب این‌جا بیشتر مشخص می‌شود.

مدیر امور مالی و ذیحسابي سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران اضافه كرد: برنامه‌ریزی هوشمندانه و اقدامات لازم برای شناسایی منابع مالی، یکی از ضروریات و امری بسیار مهم است که اگر دقیق صورت پذیرد، در نهایت سبب ایجاد یک ظرفیت جدید برای هر مجموعه خواهد شد.

حيدري بیان کرد: با توجه به سیاست‌های کلان سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران در اجرای برنامه‌ها برای صنعتگران، مشوق‌هاي مختلفي در قالب‌هاي کوتاه مدت و سالیانه به شرکت‌های استانی ابلاغ شده و به‌عنوان یک اقدام مؤثر و عملی برای واحدهای صنعتی و تولیدی اجرایی شده است.

وي با اشاره به خدمات مختلف ارائه شده در حوزه نرم افزاری به واحدهای صنعتی ادامه داد: این سازمان در راستای حمایت از واحدهای صنعتی خرد، کوچک و متوسط و با هدف توسعه بازارهای داخلی و خارجی در حوزه‌های گوناگون مانند حضور در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی و آموزش، حمایت مادی و معنوی انجام می‌دهد.

مدیر امور مالی و ذیحسابي سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران همچنين با اشاره به این‌که کمک به واحدهای صنعتی جزء سیاست‌های اصلی دولت تدبیر و امید مي‌باشد، خاطرنشان کرد: در سال رونق تولید حمایت از صاحبان صنایع باید مضاعف باشد و همه باید سهم خود را در این زمینه به بهترین نحو ممکن انجام دهیم.

تاريخ: 1398/06/11  | ساعت: ١١:٠٥ | شناسه: ٧٥١٤ | تعداد نمايش: 503


خروج
آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 8

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 205807

  • بازديدکنندگان امروز : 3625

  • کل بازديدکنندگان : 7082022


shoaresal1398-pr.jpg

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان عطار، خیابان نیروی انتظامی، پلاک 10

پست الكترونيك: info@isipo.ir

کد پستی: 1994768351

تلفن: 88770854-021

فکس: 88774035-021

SME نیوز

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران می‌باشد