×
SME نیوز

پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران (SME نیوز)


صفحه اصلي
درباره ما
خانه
همه عناوين
اخبار ملي
اخبار استاني
تماس با ما
چند رسانه‌ای
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

وزیر صنعت، معدن و تجارت در مجمع عمومی بانک صنعت و معدن خواستار شد:

بانک صنعت و معدن محور تأمین مالی برنامه‌های داخلی سازی باشد

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: بانک صنعت و معدن محور تأمین مالی برنامه‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت در راستای داخلی سازی قطعات و قطع وابستگی به واردات باشد.
 
به گزارش روابط عمومي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران، رضا رحمانی با بیان این مطلب در نشست مجمع عمومی عادی ساليانه بانک صنعت و معدن افزود: تا سال ۱۴۰۰ می‌خواهیم حدود ۱۰ میلیارد دلار از قطعات و ملزومات وارداتی را داخلی سازی کنیم که بانک‌ صنعت و معدن در حوزه تأمین مالی این مأموریت می‌تواند نقش مهمی ایفا کند.

او با بیان این‌که عملکرد هيأت مدیره و مدیرعامل این بانک مطلوب بوده است و شاهد تلاش‌های آن‌ها بوده‌ایم، اضافه کرد: امسال که سال "رونق تولید" نامگذاری شده و تمامی توجهات به اهمیت این موضوع است، بانک صنعت و معدن نیز باید برای این موضوع برنامه‌های ویژه‌ای داشته باشد.
 
وزیر صنعت، معدن و تجارت با تأکید بر این‌که باید نوع نگاه‌مان به این بانک را تغییر بدهیم، ادامه داد: باید به بانک صنعت و معدن نگاه تخصصی داشته باشیم.
رحمانی با اشاره به تدوین مجموعه برنامه‌های الزامات رونق تولید برای ارائه به دولت بیان کرد: این مجموعه برنامه‌ها در راستای اقتصاد مقاومتی و قطع وابستگی است که بانک صنعت و معدن در حوزه تأمین مالی آن‌ها می‌تواند نقشی مهم و اساسی داشته باشد.
 
او در ادامه تصريح کرد: البته موضوع افزایش سرمایه این بانک، نکته مهم و اساسی است که باید مد نظر واقع شود.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با تأکید بر لزوم انجام گردش مالی طرح‌ها و پروژه‌ها در همان منطقه محل طرح گفت: بانک صنعت و معدن علاوه بر شعبه‌هایی که در مراکز استان‌ها دارد، در شهرك‌های صنعتی دارای پتانسیل نیز می‌تواند شعبه بزند و با تعامل و هم‌افزایی گردش مالی بنگاه‌های تولیدی آن منطقه را به سمت خود آورد.

در نشست مجمع عمومی عادی ساليانه بانک صنعت و معدن، گزارش هيأت مدیره درخصوص عملکرد سال ۱۳۹۷ و برنامه‌های آتی این بانک ارائه شد. همچنین گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی قرائت و صورت‌های مالی سال ۱۳۹۷ بانک مورد تصویب قرار گرفت.

تاريخ: 1398/06/25  | ساعت: ١٩:٤٥ | شناسه: ٧٦٢٧ | تعداد نمايش: 347


خروج
آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 8

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 224934

  • بازديدکنندگان امروز : 9357

  • کل بازديدکنندگان : 8042036


shoaresal1399-pr.jpg

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان عطار، خیابان نیروی انتظامی، پلاک 10

پست الكترونيك: info@isipo.ir

کد پستی: 1994768351

تلفن: 88770854-021

فکس: 88774035-021

SME نیوز

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران می‌باشد