×
SME نیوز

پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران (SME نیوز)


صفحه اصلي
درباره ما
خانه
همه عناوين
اخبار ملي
اخبار استاني
چند رسانه‌ای
تماس با ما
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

وزیر صنعت، معدن و تجارت در صحن علنی مجلس شورای اسلامی مطرح كرد:

ثروت یک کشور، کسب و کارهای فعال آن هستند/ خطای مدیران و شرایط اقتصادی نباید به کسب و کارها آسیب بزند

سید رضا فاطمی امین روز يكشنبه در جریان بررسی کلیات طرح حمایت از کارخانجات و واحدهای صنعتی و تولیدی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی گفت: یک بنگاه و کسب و کار، یک موجود زنده است و مستقل از مدیریت و سرمایه گذاران آن باید حمایت شود.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان این‌که ثروت یک کشور کسب و کارهای فعال آن کشور هستند، گفت: خطای مدیران و شرایط اقتصادی نباید به کسب و کارها و واحدهای تولیدی آسیب بزند.

به گزارش روابط عمومي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران، سید رضا فاطمی امین روز يكشنبه با بیان این مطلب در جریان بررسی کلیات طرح حمایت از کارخانجات و واحدهای صنعتی و تولیدی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی افزود: یک بنگاه و کسب و کار، یک موجود زنده است و مستقل از مدیریت و سرمایه گذاران آن باید حمایت شود.

وی اضافه كرد: نباید خطای مدیران و شرایط اقتصادی یک کشور را به کسب و کار و واحد تولیدی تحمیل کنیم و در صورت بروز مشکلات این چنینی، ضرر و زیان آن نباید به کسب و کارها لطمه وارد کند.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان این‌که ثروت یک کشور، کسب و کارهای فعال آن هستند، ادامه داد: سرمایه‌های هر سازمانی، منابع انسانی توانمند آن سازمان هستند، اما در مقیاس یک کشور، ثروت یعنی کسب و کارهای فعال آن کشور و همکاری نیروهای انسانی توانمند و ایجاد یک تشکل و کسب و کار برای تولید و اشتغال؛ لذا هر میزان کسب و کارها را تقویت کنیم و آن‌ها را از آسیب‌های مدیریتی و شرایط اقتصادی حفظ کنیم، در راستای تقویت تولید و اشتغال کشور حرکت کرده‌ایم.

فاطمي امين تصريح كرد: طرح حمایت از کارخانجات و واحدهای صنعتی و تولیدی با وجود مشکلاتی که در آن وجود دارد، در هیأت دولت مورد بررسی قرار گرفته و دولت با آن موافقت کرده است و ایرادات آن می‌تواند در کمیسیون صنایع و معادن مورد بررسی قرار گرفته و رفع شود.

وی در پایان اظهار داشت: ما در تاریخ اقتصادی کشور در مقطعی قرار داریم که کسب و کارهای زیادی شکل گرفته است و برخی از کسب و کارها در طول زمان فرسوده شده‌اند و نیاز به ترمیم و حمایت دارند؛ لذا ضرورت دارد در این مقطع کنونی به کسب و کارها توجه جدی کنیم.

تاريخ: 1400/11/03  | ساعت: ١٠:٠٦ | شناسه: ١٦٣٣٧ | تعداد نمايش: 268


خروج
آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 11

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 244170

  • بازديدکنندگان امروز : 5125

  • کل بازديدکنندگان : 16232111


shoaresal-1400-2-min.jpg

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان عطار، خیابان نیروی انتظامی، پلاک 10

پست الكترونيك: info@isipo.ir

کد پستی: 1994768351

تلفن: 88770854-021

فکس: 88774035-021

SME نیوز

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران می‌باشد