×
SME نیوز

پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران (SME نیوز)


صفحه اصلي
درباره ما
خانه
همه عناوين
اخبار ملي
اخبار استاني
چند رسانه‌ای
تماس با ما
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

بازدید معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رئیس جمهور از شهرک صنعتی کاسپین قزوین

سعید شیرکوند در این بازدیدها از واحد صنعتي "آبیار پلاست" تولید کننده محصولات پلاستیکی (فیلم پلی اتیلن و کیسه‌های بدون بافت) با سرمایه‌گذاری ۳۰۰ میلیون ریال و ۱۵ میلیون یورو با ۳۰ نفر اشتغال و طرح صنعتي در دست ساخت "قوای محرکه تیوان" بازدید کرد.

معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رئیس جمهور روز شنبه از دو واحد و طرح صنعتي در شهرک صنعتی کاسپین قزوین بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، سعید شیرکوند در این بازدیدها از واحد صنعتي "آبیار پلاست" تولید کننده محصولات پلاستیکی (فیلم پلی اتیلن و کیسه‌های بدون بافت) با سرمایه‌گذاری ۳۰۰ میلیون ریال و ۱۵ میلیون یورو با ۳۰ نفر اشتغال و طرح صنعتي در دست ساخت "قوای محرکه تیوان" بازدید کرد.

شرکت "تیوان" پس از راه اندازی در زمینه تولید موتورهای کم مصرف یورو ۶ و خدمات ماشین کاری فلزات، موتور بنزینی و موتور پایه گاز سوز فعالیت خواهد کرد.

با راه اندازی این طرح با سرمایه‌گذاری ۴۲ میلیون یورو، برای ۶۰۰ نفر اشغالزایی می‌شود.

معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رئیس جمهور در این بازدیدها در جریان مسائل و مشکلات این واحد و طرح صنعتي قرار گرفت و بر حل موانع پیش روی آن‌ها از سوی دستگاه‌های مسئول تأکید کرد.

شيركوند همچنین از نمایشگاه توانمندی‌های واحدهاي صنعتي كوچك و متوسط مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان قزوین در شهرک صنعتي کاسپین بازدید کرد.

جهش تولید در شرایط تحریم امکان پذیر است
معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رئیس جمهور در جریان بازدید از شهرک صنعتی کاسپین در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: جهش تولید در شرایط تحریم با تلاش ویژه صنعتگران و استفاده از دانش روز و بسیج عمومی ظرفیت‌های داخلی در بسیاری از محصولات امکان پذیر است.

سعید شیرکوند افزود: دولت همه تلاش خود را به‌كار گرفته تا جهش تولید در کشور محقق شود.

وی اضافه كرد: در حال حاضر برخی واحدهای تولیدی در زمینه تأمین مواد اولیه و همچنین بعضی واحدها نیز در زمینه سرمایه در گردش مشکل دارند که دولت برای حل این مشکلات همه تلاش خود را به‌کار گرفته است.

معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رئیس جمهور با اشاره به اهمیت راه اندازی طرح‌های نیمه تمام صنعتی در رشد و جهش تولید و اشتغالزایی برای جوانان ادامه داد: بازدید از طرح‌های نیمه تمام و واحدهای مشکل دار با هدف بررسی جزئیات و موانع پیش روی تولید و تلاش برای حل آن‌ها انجام می‌شود.

شیرکوند کمک به صنایع راکد برای راه اندازی و فعالیت دوباره را نیز از دغدغه‌ها و اولویت‌های اصلی دولت در حوزه تولید عنوان كرد و گفت: برخی واحدها نیز به دلیل مشکلات مربوط به تحریم و کمبود مواد اولیه و سایر مسائل با ظرفیت پایین مشغول به کار هستند که دولت می‌کوشد در درجه اول از راکد شدن این واحدها جلوگیری کرده و در مرحله بعد ظرفیت تولید آن‌ها را افزایش دهد.

شرکت در نشست ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتی، نشست مسکن کارگری و كارگروه تسهیل و رفع موانع تولید از دیگر برنامه‌های سفر یک روزه معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رئیس جمهور به استان قزوین است.

تاريخ: 1399/07/19  | ساعت: ٠٩:٥٥ | شناسه: ١٢٠١٩ | تعداد نمايش: 943


خروج
آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 3

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 667093

  • بازديدکنندگان امروز : 7539

  • کل بازديدکنندگان : 13469168


shoaresal-1400-2-min.jpg

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان عطار، خیابان نیروی انتظامی، پلاک 10

پست الكترونيك: info@isipo.ir

کد پستی: 1994768351

تلفن: 88770854-021

فکس: 88774035-021

SME نیوز

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران می‌باشد